Serwis internetowy korzysta z plików cookies. Pliki cookies mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, statystycznych, a także w celu personalizacji serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystając z serwisu zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies
Start Oferta dodatkowa Tarcze hamulcowe Tarcze samochodowe Premium Gładkie (D) D1052 - Tarcze hamulcowe Premium Gładkie (Para) EBC Brakes
Promocja
 D1052 - Tarcze hamulcowe Premium Gładkie (Para) EBC Brakes EBC BRAKES D1052
 D1052 - Tarcze hamulcowe Premium Gładkie (Para) EBC Brakes EBC BRAKES D1052
 D1052 - Tarcze hamulcowe Premium Gładkie (Para) EBC Brakes EBC BRAKES D1052

D1052 - Tarcze hamulcowe Premium Gładkie (Para) EBC Brakes

ProducentEBC BRAKES
Kod
TecDoc® numerD1052
Przełącznik ceny
Cena det. Cena zak.
Pojutrze (Towar dostępny, wysyłka w 24h)
Pojutrze (Towar dostępny, wysyłka w 24h) Dostępność towaru ma zastosowanie przy odesłaniu zamówienia
Jutro do 15:00 kpl
Główny magazyn kpl
Mag. logist. kpl
101.16
124.43 z VAT
Cena zakupu bez VAT 101.16
Cena zakup z VAT 124.43
Cena detaliczna bez VAT 460.98
Cena detaliczna z VAT 567.01
Informacje Zamienniki Zastosowania

D1052 - Tarcze hamulcowe Premium Gładkie (Para) EBC Brakes

OPIS

Tarcze hamulcowe samochodowe GŁADKIE, to wysokiej jakości zamiennik seryjnych tarcz hamulcowych, których wytrzymałość oraz skuteczność hamowania jest dużo lepsza od seryjnych tarcz. Tarcze są produkowane w Wielkiej Brytanii oraz w Niemczech (obecnie produkcja poszerzona została o kolejne kraje takie jak Japonia i Włochy). Specjalnie opracowana technologia oraz dobór komponentów, pozwalają na bezproblemowe oraz długie użytkowanie tarcz. Ich wytrzymałość powoduje że, mogą współpracować ze wszystkimi klockami EBC Brakes, włącznie z klockami serii RED STUFF (czerwonymi), YELLOW (żółtymi) oraz BLUE (niebieskimi).

DANE TECHNICZNE
  • Typ: Gładkie
  • Pełne/Wentylowane: Pełne
  • Ilość otworów: 4
  • Średnica (mm): 211
  • Wysokość (mm): 41
  • Grubość (mm): 11
  • Minimalna grubość (mm): 10
  • Zastosowanie na oś: Przód
ZASTOSOWANIE

MarkaModelSilnikWartośćMoc (KM)Rocznik
DAIHATSUCHARADE 1.02003-2005
DAIHATSUCUORE 1.02003-2013
DAIHATSUCUORE 1.098-2003
DAIHATSUTREVIS 1.02006-2009
PERODUAKELISA 1.02002-2007
PERODUAKENARI 1.02000-2009

Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Specyfikacje dla D1052 - Tarcze hamulcowe Premium Gładkie (Para) EBC Brakes EBC BRAKES D1052

średnica zewnętrzna [mm] 211 [mm]
Wysokość [mm] 41 [mm]
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 10 [mm]
Ilość otworów 4
Typ tarczy hamulcowej pełny
Strona zabudowy Oś przednia
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 11 [mm]

[SEOPremiumProductDetailInformatioCarApplicationsTitle][1305, Falsenull, pl]

Numery OE