Serwis internetowy korzysta z plików cookies. Pliki cookies mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, statystycznych, a także w celu personalizacji serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystając z serwisu zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies
Start Oferta dodatkowa Szczęki hamulcowe Szczęki samochodowe 6265P - Zestaw szczęk hamulcowych EBC Brakes
 6265P - Zestaw szczęk hamulcowych EBC Brakes EBC BRAKES 6265P
 6265P - Zestaw szczęk hamulcowych EBC Brakes EBC BRAKES 6265P
 6265P - Zestaw szczęk hamulcowych EBC Brakes EBC BRAKES 6265P

6265P - Zestaw szczęk hamulcowych EBC Brakes

ProducentEBC BRAKES
Kod
TecDoc® numer6265P
Przełącznik ceny
Cena det. Cena zak.
Pojutrze (Towar dostępny, wysyłka w 24h)
Pojutrze (Towar dostępny, wysyłka w 24h) Dostępność towaru ma zastosowanie przy odesłaniu zamówienia
Jutro do 15:00 kpl
Główny magazyn kpl
Mag. logist. kpl
239.02
293.99 z VAT
Cena zakupu bez VAT 239.02
Cena zakup z VAT 293.99
Cena detaliczna bez VAT 239.02
Cena detaliczna z VAT 293.99
Informacje Zamienniki Zastosowania

6265P - Zestaw szczęk hamulcowych EBC Brakes

OPIS

Szczęki hamulcowe samochodowe są wysokiej jakości zamiennikiem oryginalnych szczęk hamulcowych (OE), które do większości referencji przewyższają jakościowo fabryczne szczęki hamulcowe. Szczęki hamulcowe są produkowane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa dla hamulców ECE R90. Przy obecnej sytuacji na rynku można kupić tańsze zamienniki innych producentów, jednak należy pamiętać, że ich żywotność oraz skuteczność będzie kilkukrotnie gorsza od szczęk hamulcowych firmy EBC i przy częstych wymianach tanich zamienników, koszty eksploatacji będą zdecydowanie większe niż zakup szczęk hamulcowych EBC, które będą służyć długie lata.

DANE TECHNICZNE
  • Średnica (mm): 260
  • Grubość (mm): 56
  • Zastosowanie na oś: Tył
ZASTOSOWANIE

MarkaModelSilnikWartośćMoc (KM)Rocznik
TOYOTA COMMERCIALHI-ACE RH201.677-86
TOYOTA COMMERCIALHI-ACE RH111.677-86
TOYOTA COMMERCIALHI-ACE YH601.883-84
TOYOTA COMMERCIALHI-ACE RH322.078-83
TOYOTA COMMERCIALHI-ACE YH612.084-85
TOYOTA COMMERCIALHI-ACE YH612.087-89
TOYOTA COMMERCIALHI-ACE LH112.2 D80-86
TOYOTA COMMERCIALHI-ACE LH602.2 D83-84
TOYOTA COMMERCIALHI-ACE LH612.4 D84-85
TOYOTA COMMERCIALHI-ACE LH612.4 D87-89
TOYOTA COMMERCIALHI-LUX RN251.672-78
TOYOTA COMMERCIALHI-LUX RN401.678-83
TOYOTA COMMERCIALHI-LUX YN561.884-88
TOYOTA COMMERCIALHI-LUX YN851.889-97
TOYOTA COMMERCIALHI-LUX YN851.889-97
TOYOTA COMMERCIALHI-LUX RN462.079-84
TOYOTA COMMERCIALHI-LUX RN462.079-84
TOYOTA COMMERCIALHI-LUX YN652.084-86
TOYOTA COMMERCIALHI-LUX YN672.286-88
TOYOTA COMMERCIALHI-LUX LN652.4 D84-88
TOYOTA COMMERCIALHI-LUX LN852.4 D93-97
TOYOTA COMMERCIALHI-LUX LN852.4 D93-97
VOLKSWAGEN COMMERCIALTARO 1.889-94

Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Specyfikacje dla 6265P - Zestaw szczęk hamulcowych EBC Brakes EBC BRAKES 6265P

Grubość [mm] 56 [mm]
Średnica [mm] 260 [mm]
Strona zabudowy Oś tylna

[SEOPremiumProductDetailInformatioCarApplicationsTitle][1294, Falsenull, pl]

Numery OE