Start Blog Aktualności EBC Brakes Racing dwuczęściowe pływające tarcze hamulcowe dedykowane do BMW G87 M2

EBC Brakes Racing dwuczęściowe pływające tarcze hamulcowe dedykowane do BMW G87 M2

16.06.2023
|
kategoria Aktualności
EBC Brakes Racing dwuczęściowe pływające tarcze hamulcowe dedykowane do BMW G87 M2


EBC Brakes Racing ma przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek w pełni pływających, dwuczęściowych tarcz hamulcowych (i wysokowydajnych klocków hamulcowych) do nowego BMW M2 G87 - jako jedna z pierwszych firm oferujących na rynku wtórnym komponenty wyczynowe do tego bardzo oczekiwanego samochodu. 
Poprzednia generacja M2 jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych samochodów sportowych ostatniej dekady, a wczesne recenzje sugerują, że jego młodsze rodzeństwo - o nazwie kodowej G87 - oferuje więcej tej samej doskonałej formuły, co oznacza, że pojazdy te będą prawdopodobnie niezwykle popularne w nadchodzących miesiącach i latach. 
Ponieważ M2 jest samochodem drogowym i bronią na tor, wiadomość ta będzie prawdopodobnie bardzo mile widziana dla szczęśliwych właścicieli nowego BMW, którzy są zainteresowani poprawą wydajności hamowania swoich nowych maszyn.
 
Tarcze o wymiarach 380x36 mm (z przodu) i 370x24 mm (z tyłu) można zamontować bezpośrednio do piast, oferując imponującą skuteczność hamowania i trwałość, szczególnie podczas intensywnej jazdy po drogach i torach. Dostępna jest również opcja drogowych klocków hamulcowych Yellowstuff i Bluestuff oraz torowych / motorsportowych klocków hamulcowych RP-1™ i RP-X™, aby jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność hamowania.
 
EBC Brakes Racing dwuczęściowe pływające tarcze hamulcowe dedykowane do BMW G87 M2 EBC Brakes Racing dwuczęściowe pływające tarcze hamulcowe dedykowane do BMW G87 M2