Szybkie wyszukiwanie
Szybkie wyszukiwanie
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 500 ZŁ
WIEMY O HAMULCACH WSZYSTKO!
WYSYŁKA Z NASZEGO MAGAZYNU
OFICJALNY DYSTRYBUTOR W POLSCE
Dwuczęściowe tarcze pływające EBC Brakes
Innowacyjność zwiększająca precyzję hamowania

Komponenty oraz technologia zastosowana w tych tarczach hamulcowych jest przykładem dążenia do najwyższej jakości, której efektem jest powstanie produktu spełniającego największe wymagania w zakresie hamowania w użytku drogowym oraz wyścigowym.

Więcej informacji
Zwiększona skuteczność hamowania
Innowacyjny materiał
Klocki hamulcowe Serii Yellow Stuff EBC Brakes
Produkt dla najbardziej wymagających kierowców

Seria Yellow Stuff to wybór kierowców, którzy cenią skuteczność, precyzję oraz stabilność temperaturową hamulców zarówno w jeździe po torze jak i w ruchu ulicznym.

 

Więcej informacji
Idealne do dynamicznej jazdy
Zwiększona skuteczność hamowania o 40%
Tarcze hamulcowe motocyklowe serii MD EBC Brakes
Jakość OE w niższej cenie

Tarcze hamulcowe wykonane z walcowanej stali poddane obróbce cieplnej zapewniające doskonały hamulec.

 

Więcej informacji
Wykonane ze stali nierdzewnej
Doskonała skuteczność
Klocki motocyklowe organiczne FA Standard EBC Brakes
Idealne rozwiązanie do codziennej jazdy

Doskonały wybór dla motocyklistów preferujących spokojny styl jazdy. Klocki hamulcowe organiczne będące najlepszym wyborem dla motocykli turystycznych oraz miejskich.

Więcej informacji
Niskie zużycie tarcz
Technologia Eco Friendly
Klocki rowerowe czerwone CFA R EBC Brakes
Sportowy charakter w jeździe rowerem

Zastosowana mieszanka gwarantuje wyższy współczynnik tarcia, dzięki czemu poprawia efektywność układu hamulcowego.

 

Więcej informacji
Mieszanka organiczna o wyższym współczynniku tarcia
Zastosowanie sportowe (np. XC, szosa, downhill)
Tarcze rowerowe Oversize MTB EBC Brakes
Większa siła hamowania wraz z lepszym wyczuciem

Pozwalają na zwiększenie średnicy tarczy 160/165 mm na 180mm lub na 203mm odpowiednio gwarantując średnie lub duże zwiększenie mocy hamowania.

 

Więcej informacji
Wykonane z hartowanej stali
Kompatybilne z każdym rodzajem klocków hamulcowych

Duży wybór tarcz i klocków hamulcowych - Sklep EBC Brakes Kraków

Firma EBC produkuje wysokiej jakości części hamulcowe samochodowe w tym klocki hamulcowe oraz sportowe tarcze hamulcowe do różnych zastosowań. W przypadku gdy od naszych klocków oczekujemy ponadprzeciętnych osiągów to marka EBC jest świetnym wyborem. Wszystkie oferowane produkty cechują się wyższą wydajnością niż standardowe zamienniki oferowane przez konkurencję. Do codziennego użytkowania dedykowane są klocki serii ULTIMAX2, których jakość wykonania jest na poziomie oryginalnych klocków hamulcowych. Dla pojazdów osiągających moc do 200 KM sprawdzą się zielone klocki hamulcowe z serii GREENSTUFF, które cechuje wysoka, początkowa siła hamowania oraz wytwarzanie mniejszej ilości pyłu. Idealnymi klockami dla cięższych pojazdów oraz tych z napędem na cztery koła takich jak: BMW M3, M5, Audi A4, A6, Subaru Impreza, Mitsubishi Evo będzie seria czerwonych klocków REDSTUFF, wykonanych na bazie włókien aramidowych. Są gwarancją dobrego hamowania zarówno przy zimnych jak i rozgrzanych hamulcach. Dla dynamicznego stylu jazdy, rekomendujemy żółte klocki hamulcowe z serii YELLOWSTUFF, które idealnie sprawdzają się podczas szybkiej jazdy austostradowej lub na torze wyścigowym. Wysoka skuteczność hamowania w każdej temperaturze oraz trwałość to główne zalety klocków serii YELLOWSTUFF. Do zastosowań rajdowych oferujemy klocki niebieskie, BLUESTUFF oraz pomarańczowe ORANGESTUFF, które wymagają wcześniejszego rozgrzania, aby zaczęły skutecznie hamować. Osiągają bardzo przyzwoity współczynnik tarcia nawet w przypadku rozgrzania tarcz do czerwoności.

Kolejną grupą asortymentową, w której z powodzeniem znajdziemy towar do większości modeli pojazdów to tarcze hamulcowe samochodowe. Sklep z częściami samochodowymi EBC posiada ich w ofercie, aż 4 rodzaje. Tarcze hamulcowe premium gładkie są doskonałym zamiennikiem tarcz seryjnych, charakteryzuje je duża wytrzymałość oraz skuteczność hamowania. Doskonale współpracują z klockami z serii REDSTUFF, YELLOWSTUFF oraz BLUESTUFF. W tarczach z serii GD zastosowano specjalistyczne szczeliny, które umożliwiają lepszy przepływ chłodnego powietrza, a co za tym idzie, obniżenie temperatury klocków i tarcz. Dla kierowców, którym zależy na cichej pracy układu hamulcowego, rekomendujemy tarcze hamulcowe z serii USR, które dodatkowo dzięki nowej technologii powlekania tarczy, skutecznie zabezpieczają ją przed korozją. Dla użytkowników dla których wygląd tarczy ma znaczenie, producent przygotował tarcze z serii BSD, które posiadają nacięcie w kształcie litery "V". Dodatkowe cechy tych tarcz to cicha praca oraz bardzo wydajny system odprowadzania zanieczyszczeń.

Szczęki hamulcowe samochodowe są jakościowo tak dobre jak części fabryczne, do zestawu dołączona jest mocna sprężyna. Siła hamowania szczęk jest zdecydowanie lepsza od tańszych zamienników na rynku.

Od kilku lat w swojej ofercie firma EBC posiada również części samochodowe takie jak przewody hamulcowe samochodowe w stalowym oplocie. Każdy przewód jest testowany w kabinie ciśnieniowej zaraz po wyprodukowaniu. Po zastosowaniu przewodów hamulcowych EBC, możemy liczyć na poprawę czucia hamowania. Jako gwarancję wysokiej jakości, producent przewiduje dożywotnią gwarancję na wady oraz uszkodzenia.

Części motocyklowe w ofercie sklepu EBC

Firma EBC produkuje również motocyklowe części hamulcowe. Największą część tej grupy asortymentu stanowią klocki hamulcowe motocyklowe. Swą popularność zawdzięczają ogromnemu wyborowi mieszanek, które spełniają swoją rolę w każdych warunkach. Dla zastosowań turystycznych oraz miejskich najlepsze będą organiczne klocki motocyklowe z serii FA. Do użytku sportowego, motocrossu, ATV, gdzie ważna jest siła hamowania oraz trwałość, rekomendujemy klocki TT. Producent przewiduje również klocki specjalnie na tor wyścigowy - seria GPFA, która cechuje się bardzo wysokim współczynnikiem tarcia przy zachowaniu najwyższej stabilności temperaturowej.

Tarcze hamulcowe motocyklowe są produkowane z wysokiej jakości stali niemieckiej. W ofercie znajduje się ponad 1000 różnych wzorów tarcz, dedykowanych do konkretnych zastosowań oraz grupy motocykli. Poza standardowymi rozmiarami tarcz, dostępne są również tarcze hamulcowe z serii OVERSIZE o średnicy 250 mm, 280 mm oraz 320 mm.

Szczęki hamulcowe motocyklowe są dostępne w dwóch wariantach - standardowe oraz Water Grove. Oba te modele są wykonane z wysokociśnieniowych odlewów aluminiowych oraz okładzin wysokiej jakości. Szczęki Water Grove są zalecane do pojazdów eksploatowanych w trudnych warunkach ze względu na lepsze odprowadzanie brudu, kurzu i wody.

W ponad 1200 referencjach posiadamy przewody hamulcowe motocyklowe w stalowym oplocie. Najwyższej jakości fabrycznie skręcone i przygotowane w odpowiedniej długości, stalowy oplot jest dodatkowo chroniony przez plastikową otoczkę. Producent przewiduje dożywotnią gwarancję na motocyklowe przewody hamulcowe.

Sprzęgła motocyklowe cechuje wysoka odporność na zużycie oraz wysokie temperatury. W ofercie posiadamy, aż 6 różnych rodzajów, które znajdują zastosowanie w jeździe codziennej - seria CK, do motocrossu i ATV - seria CKF, do jazdy sportowej - seria SRC, SRK, do off-roadu DRC, DRCF.

Posiadamy również części rowerowe oraz akcesoria motoryzacyjne

Czujniki zużycia klocków hamulcowych jakościową są produkowane na tak samo wysokim poziomie jak i pozostałe produkty firmy EBC. W każdym zestawie znajduje się wymagana ilość czujników w zależności od modelu. Można je stosować zarówno do oryginalnych układów hamulcowych jak i układów hamulcowych firmy EBC.

Klocki hamulcowe rowerowe dostępne są w 3 wariantach, zielone - przeznaczone do jazdy codziennej jak i po szosie, czerwone - do zastosowań sportowych typu maraton oraz XC, złote - doskonałe w trudnych warunkach takich jak błoto, piasek i woda.

Klocki hamulcowe do skutera to nowa gama organicznych i spiekanych klocków, które cechuje dobra żywotność oraz skuteczna, początkowa reakcja od zimnych hamulców.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi częściami samochodowymi dostępnymi w ofercie sklepu motoryzacyjnego EBC!

Ostatnie artykuły

Hamulce oraz bezpieczeństwo jazdy w zimowych warunkach

01.12.2023
|
kategoria Aktualności

W okresie zimowej aury, kiedy drogi pokrywają się śniegiem i lodem, rola hamulców staje się kluczowa dla bezpieczeństwa na drodze. Sprawne i skuteczne hamulce są

czytaj więcej

Zmiany Adresu Firmy EBC Polska Sp. z o.o.

08.11.2023
|
kategoria Aktualności

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i ciągłym dążeniem do doskonalenia jakości naszych usług, od dnia 14 listopada 2023

czytaj więcej

EBC Brakes – Eco-friendly

30.10.2023
|
kategoria Aktualności

W epoce, w której troska o środowisko jest na pierwszym planie, nawet branże zajmujące się wysokowydajnymi komponentami, takie jak hamulce, nie są zwolnione z potrzeby

czytaj więcej

Niezawodne Hamulce dla Aut Terenowych i SUV-ów

16.10.2023
|
kategoria Aktualności

W świetle coraz większej popularności samochodów terenowych i SUV-ów, producenci akcesoriów motoryzacyjnych starają się dostarczyć rozwiązania, które pozwolą kierowcom czerpać maksimum z tych potężnych maszyn.

czytaj więcej